Collection: Lollies
-
Tangy Grape Chews
Regular price $2.65Regular priceUnit price / perSale price $2.65 -
Sold out -
Dulces Mara King Size Marasandia (Spicy Watermelon)
Regular price $1.79Regular priceUnit price / perSale price $1.79 -
Fruit By The Foot
Regular price $1.75Regular priceUnit price / perSale price $1.75 -
Vero Picatamarind (4 pieces)
Regular price $2.99Regular priceUnit price / per$3.20Sale price $2.99Sale -
Vero Rellerindos (Single)
Regular price $1.39Regular priceUnit price / per$1.59Sale price $1.39Sale -
Vero Picafresa (4 pieces)
Regular price $2.99Regular priceUnit price / per$3.20Sale price $2.99Sale -
Fried Egg Gummies
Regular price $2.85Regular priceUnit price / perSale price $2.85 -
Gummy Jets
Regular price $2.50Regular priceUnit price / perSale price $2.50 -
Sold outBlackberry and Raspberry Gummy
Regular price $2.50Regular priceUnit price / perSale price $2.50Sold out -
Blue Volcanoes
Regular price $2.50Regular priceUnit price / perSale price $2.50 -
Fejioa and Cream
Regular price $2.50Regular priceUnit price / perSale price $2.50 -
Peaches and Cream
Regular price $2.50Regular priceUnit price / perSale price $2.50 -
Sold out -
Strawberry and Cream
Regular price $2.50Regular priceUnit price / perSale price $2.50




